Графік роботи приймальної комісії: пн-пт 9:00-17:00, сб 9:00-14:00 | Телефон приймальної комісії: +38(097)766-13-95|college_odeku@ukr.net

Результати вступних випробувань 2019

Результати вступних випробувань 20192019-07-20T20:34:22+00:00

Запрошуємо батьків(опікунів) абітурієнтів на зустріч з директором

23-го липня о 13:00 в актовій залі ОККТ ОДЕКУ!

Група 1

Прізвище, ім’я та по батькові вступника Українська мова Математика
1 Алексеєнко Іван Сергійович 7 6
2 Андрусішин Ігор Ярославович 6 9
3 Блащук Сергій Костянтинович 5 6
4 Гордієнко Олег Михайлович 9 10
5 Гуріна Діана Вікторівна 8 6
6 Іванов Володимир Романович 9 10
7 Коваленко Ілля Олексійович
8 Лосєв Андрій Олександрович 4 9
9 Мамутенко Данило Олександрович 6 4
10 Маня Дмитро Іванович 5 7
11 Насінник Владислав Сергійович 7 6
12 Ободовський Микола Олександрович 4 4
13 Панченко Андрій Олексійович 9 9
14 Паскар Андрій Андрійович 5 4
15 Плотніков Артем Сергійович 4 6
16 Пушкарьов Андрій Олексійович 4 6
17 Ревунов Євген Геннадійович 6 6
18 Сивак Нікіта Андрійович 8 7
19 Слишик Олег Олександрович 4 5
20 Стратулат Ігор Валерійович 8 6
21 Таібов Дмітрій Олексійович 5 4
22 Тарасенко Ірина Сергіївна 8 8
23 Толкачов Єгор Андрійович 5 6
24 Толмачевський Олександр Олександрович 4 5
25 Федишин Олександр Андрійович 9 12
26 Хегай Богдан Володимирович 6 4
27 Хохол Даніїл Віталійович 4 4
28 Шаляпін Максим Андрійович 8 11
29 Шацький Ілья Олексійович 9 8
30 Шорохова Ірина Миколаївна 8 6

Група 2

Прізвище, ім’я та по батькові вступника Українська мова Математика
1 Антрушин Ярослав Ігорович 9 7
2 Бердічевський Денис Валерійович 7 7
3 Голубничий Володимир Володимирович 5 4
4 Грішин Максим Олексійович 5 5
5 Груздев Олександр Дмитрович 5 6
6 Комаров Володимир Віталійович 9 6
7 Коцюруба Максим Русланович 8 8
8 Липовий Олександр Михайлович 6 9
9 Макаренко Максим Олександрович 7 5
10 Махов Даніїл Ігорович 8 6
11 Нападовський Даніїл Дмитрович 4 4
12 Недін Євгеній Андрійович 8 7
13 Нікітенко Едуард Ігорович 5 4
14 Одіноков Андрій Дмитрович 9 11
15 Пастух Микола Олегович 5 6
16 Попеску Едуард Валентинович 5 5
17 Сайкін Олексій Сергійович 4 7
18 Слізовський Денис Андрійович 4 8
19 Согоконь Вероніка Олександрівна 6 6
20 Соколенко Володимир Владиславович 7 9
21 Сотник Владислав Іванович 5 6
22 Табунщик Євген Григорович 7 7
23 Татаринов Макар Олександрович 6 4
24 Харитонов Павло Павлович 8 5
25 Цабій Даніїл Сергійович 7 11
26 Цис Даніїл Закарійович 7 4
27 Чепурняк Іван Юрійович 4 5
28 Чорний Данило Русланович 6 4
29 Чукарін Леонід Олексійович
30 Чухрай Артем Володимирович 5 4

Група 3

Прізвище, ім’я та по батькові вступника Українська мова Математика
1 Боканча Денис Юрійович 9 8
2 Бондар Максим Юрійович 6 6
3 Брусенко Олександр Олександрович 7 9
4 Возняк Данило Олександрович 9 11
5 Воронюк Артем Олександрович 11 6
6 Гайнуллін Рінат Рустамович 4 4
7 Гарам-Грановський Георгій Михайлович 10 11
8 Голованець Єгор Олегович 9 8
9 Дорохов Михайло Денисович 11 10
10 Жилін Богдан Дмитрович 10 11
11 Жуков Данило Русланович 9 11
12 Земляна Софія Олегівна 9 8
13 Ковальов Андрій Олександрович 10 11
14 Лабунський Роман Сергійович 6 5
15 Мажаєв Олексій Олексійович 8 4
16 Марженцов Альберт Русланович 10 7
17 Маташнюк Микола Олегович 9 9
18 Махора Анна Володимирівна 6 9
19 Мельник Олексій Юрійович 8 5
20 Осколков Віталій Олександрович 10 6
21 Пастушенко Данило Ігорович
22 Радовець Дмитро Олександрович 7 4
23 Ровенко Віктор Вікторович 9 10
24 Семенда Едуард Адамович 8 4
25 Тодоріца Станіслав Олексійович 9 4
26 Тодоров Владислав Вадимович 11 6
27 Фріауф Георгій Денисович 10 6
28 Чмерук Анна Сергіївна 9 11
29 Шаглов Ігор Олегович 5 4
30 Яцков Геннадій Андрійович 8 4

Група 4

Прізвище, ім’я та по батькові вступника Українська мова Математика
1 Батін Олександр Андрійович 10 9
2 Бєлєвцов Олександр Сергійович 5 4
3 Виноградов Дмитро Анатолійович 6 4
4 Вишняков Денис Анатолійович 4 6
5 Годулян Роман Миколайович 8 5
6 Гончаренко Роман Юрійович 7 4
7 Громов Ярослав Олексійович 7 5
8 Дашдаміров Гліб Ельдарович 7 4
9 Дьомін Данііл Сергійович 7 8
10 Закливенець Віталій Сергійович 10 4
11 Кавецький Микола Андрійович 8 7
12 Карагуца Філіп Іванович 5 4
13 Карастан Олександр Ігоревич 9 9
14 Козирєв Михайло Дем’янович 9 6
15 Кришталь Максим Ігорович 11 11
16 Кулік Леонід Олегович 10 11
17 Лебіна Вероніка Романівна 8 4
18 Лисак Сергій Сергійович 9 8
19 Мельник Руслана Євгенівна 10 9
20 Морояну Олександр Євгенович 10 5
21 Нагаєць Анастасія Ігорівна 10 7
22 Паламарчук Валерій Олександрович 9 8
23 Пахаленко Андрій Ігорович 11 4
24 Підгорний Максиміліан Станіславович 8 7
25 Поплавська Анна Сергіївна
26 Рощин Володимир Сергійович 8 8
27 Середа Микита Ігорович 10 11
28 Чебан Олег Миколайович 8 4
29 Шевчук Олександр Дмитрович 8 8
30 Щербина Євген Олександрович 9 4

Група 5

Прізвище, ім’я та по батькові вступника Українська мова Математика
1 Аршинов Артем Олександрович 7 10
2 Бощук Георгій Олександрович 6 5
3 Геращенко Назар Сергійович 9 10
4 Дарій Владислав Павлович 5 4
5 Деребіс Анастасія Андріївна 4 4
6 Дориба Данило Едуардович 7 6
7 Жерелов В’ячеслав Русланович 7 4
8 Кондратенко Ілля Сергійович 6 4
9 Криницький Леонід Володимирович 4 11
10 Крупчинський Олексій Сергійович 9 11
11 Лебедь Вероніка Ігорівна 8 4
12 Ліповецький Михайло Петрович 6 8
13 Лютенко Марія Олександрівна 6 4
14 Мільчев Дмитро Миколайович 5 7
15 Обжелянський Іван Юрійович 9 4
16 Орел Артем Олександрович 9 10
17 Пищик Євгеній Віталійович 4 4
18 Похило Сергій Сергійович 8 5
19 Просенюк Олександр Геннадійович 8 5
20 Пуленко Олексій Сергійович 8 6
21 Резніченко Олександр Валерійович 7 4
22 Салашнік Дмитро Іванович 7 7
23 Самойленко Олег Михайлович 6 6
24 Сафонов Дмитро Анатолійович 9 11
25 Соколов Дмитро Юрійович 6 4
26 Тесля Іван Юрійович 7 10
27 Томашевський Артем Віталійович 4 4
28 Філь Іван Дмитрович 5 5
29 Хащевський Костянтин Олегович 4 4
30 Чередниченко Олексій Володимирович 9 4

Група 6

Прізвище, ім’я та по батькові вступника Українська мова Математика
1 Бартєньєв Дмитро Ігорович 6 4
2 Бескровна Дар’я Олегівна 5 4
3 Бочман Кирило Сергійович 5 5
4 Головатюк Ярослав Леонідович 6 8
5 Горбачова Софія Вікторівна 8 6
6 Денисов Артем 6 7
7 Дєєв Максим Анатолійович 4 4
8 Димитрюк Гліб Юрійович 5 4
9 Діваков Михайло Андрійович 4 4
10 Єштокін Олексій Олександрович 4 4
11 Зелюк Даниїл Юрійович 7 8
12 Іджилов Микита Степанович 7 9
13 Келлер Дмитро Анатолійович 4 7
14 Колесніченко Вікторія Вікторівна 7 9
15 Копачов Михайло Віталійович 7 10
16 Кошкодан Аліна Андріївна 6 10
17 Куцитай Олексій Вікторович 4 7
18 Мартиненко Юрій Миколайович 4 4
19 Миндра Михайло Миколайович 4 4
20 Навал Любим Володимирович 7 10
21 Ніколайчук Микита Олександрович 8 11
22 Оріхов Володимир Валерійович 7 7
23 Остапенко Андрій Сергійович 9 10
24 Панкратов Максим Ігорович 4 9
25 Погурський Дмитро Іванович 4 4
26 Починюк Владислав Валерійович 4 11
27 Сакун Андрій Павлович 4 4
28 Середа Марина Володимирівна 9 12
29 Стаднік Дмитро Владиславович 6 7
30 Хинєв Валерій Валерійович 7 9
31 Ярощук Олександр Михайлович 4 5

Група 7

Прізвище, ім’я та по батькові вступника Українська мова Математика
1 Берінда Вікторія Григорівна 8 8
2 Болтянський Євген Ілліч 5 4
3 Борисенко Іван Олександрович 8 8
4 Борисков Данііл Євгенович 9 4
5 Гулам Масіулла Рабані 6 9
6 Драгомірецький Ілля Сергійович 9 4
7 Зізюкін Даниїл Дмитрович 10 10
8 Іващенко Владислав Володимирович 5 4
9 Калінін Григорій Сергійович 8 5
10 Келембет Ілларіон Миколайович 8 4
11 Кір’як Кірілл Сергійович 7 7
12 Козелецький Вадим Павлович 7 4
13 Колесніченко Ксенія Данилівна 8 7
14 Конотопенко Дмитро Сергійович 8 4
15 Котов Кирило Юрійович 8 11
16 Коханіст Денис Олегович 4 4
17 Кулев Ілля В’ячеславович 11 10
18 Мартинюк Андрій Борисович 5 4
19 Недялко Кирило Володимирович 9 6
20 Нестеров Андрій Станіславович 8 6
21 Пічкур Ілля Петрович 5 5
22 Прилуцький Віктор Олександрович 10 6
23 Романенко Микола Валентинович 10 4
24 Сербул Ілля Русланович 4 4
25 Серебряніков Богдан Дмитрович 10 5
26 Хамтрашян Аревік Бхаратівна 6 6
27 Шапіро Дмитро Олександрович 8 9
28 Шимова Елеонора Сергіївна 10 11
29 Шнирьов Дмитро Васильович 7 4
30 Яківчук Артем Олегович 9 4

Група 8

Прізвище, ім’я та по батькові вступника Українська мова Математика
1 Беженар Андрій Віталійович 9 4
2 Воронін Михайло Павлович 9 10
3 Голубченко Максим Ігорович 6 6
4 Гордеєва Флоріана Андріївна 8 7
5 Гордєєв Владислав Володимирович 7 4
6 Гудзь Максим Олександрович 9 6
7 Драчинський Артем Андрійович 9 4
8 Захаров Станіслав Васильович 5 7
9 Земляков Дмитро Вадимович 8 7
10 Кириллова Софія Кирилівна 6 11
11 Краморенко Віктор Павлович 6 4
12 Лазарєв Микола Сергійович 7 4
13 Мальцев Данііл Олексійович 10 5
14 Михайлова Яна Юріївна 11 7
15 Місоцька Ольга Олександрівна 7 6
16 Міхов Євгеній Володимирович 6 4
17 Недибалюк Владислав Сергійович 11 7
18 Немченко Леонід Денисович 6 6
19 Нікул Ольга Валеріївна
20 Новіков Тимофій Антонович 12 11
21 Пілінцов Сергій Сергійович 6 4
22 Романченко Михайло Вікторович 9 4
23 Рудов Данііл Ярославович 10 11
24 Семенко Даніїл Ігорович 10 11
25 Тагіров Максим Назірович
26 Тичинський Богдан Борисович 9 4
27 Трошин Олексій В’ячеславович 11 7
28 Угляр Гліб Сергійович 10 4
29 Чорнобай Назар Олегович 9 6
30 Шаламов Сергій Сергійович
31 Яцяк Діана Сергіївна 6 4

Група 9

Прізвище, ім’я та по батькові вступника Українська мова Математика
1 Бойко Степан Вадимович 5 4
2 Бойко Тетяна Олександрівна 4 4
3 Галкін Максим Павлович 6 5
4 Горбачов Данііл Аркадійович 4 5
5 Драч Дмитро Юрійович 5 9
6 Казюк Анастасія Олегівна
7 Карагуц Олександр Сергійович 4 11
8 Катериненко Валерій Валерійович 6 6
9 Кєдік Владислав Панасович 4 4
10 Коновал Лариса Василівна 7 4
11 Кравець Неоніла Юріївна 1 4
12 Крагмар Артем Вікторович 4 4
13 Кунджумян Сергій Хачатурович 4 4
14 Купуржанов Ігнат Євгенович 7 9
15 Лисенко Андрій Андрійович 10 8
16 Лиходєд Станіслав Володимирович 9 11
17 Львов Владислав Дмитрович 4 2
18 Міхневич Кирило Віталійович 7 11
19 Нєдєльчев Микита Андрійович 4 4
20 Ніколайчук Максим Олегович 6 6
21 Нікулін Іван Володимирович 6 4
22 Панов Владислав Ігорович 9 11
23 Переверзєв Валерій Олександрович 5 4
24 Рикса Владислав Іванович 7 4
25 Руденко Ярослав Миколайович 6 9
26 Сєдов Єгор Вікторович 4 4
27 Смбатян Арсен Агванович 4 6
28 Стеценко Валерія Валеріївна 9 4
29 Стукаленко Сергій Михайлович 8 5
30 Цвігун Даниїл Олександрович 5 4
31 Цигуля Дмитро Євгенович 6 5

Група 10

Прізвище, ім’я та по батькові вступника Українська мова Математика
1 Азьомка Максим Олегович 9 11
2 Алексеєв Максим Вадимович 7 6
3 Безвезюк Андрій Анатолійович 8 4
4 Безпрозваний Кирил Сергійович 8 6
5 Бендас Дмитро Сергійович 7 4
6 Брогунцова Юлія Євгенівна 9 8
7 Василюк Олександр Володимирович 6 6
8 Гайчук Ігор Ігорович 10 4
9 Дімітров Денис Михайлович 5 5
10 Дюльгер Максим Іванович 8 4
11 Жук Микита Михайлович 6 4
12 Заяць Андрій Анатолійович 10 4
13 Калашніков Владислав Олексійович
14 Кірєєв Ігор Андрійович
15 Кічук Максим Григорійович 7 4
16 Кравець Єва Юріївна 4 4
17 Левадний Віктор Андрійович 4 11
18 Мацех Максим Петрович 7 5
19 Мінковська Ангеліна Миколаївна 9 6
20 Моспан Микола Ігорович 5 4
21 Незнайко Родіон Вадимович 8 4
22 Рогалевич Ілля Віталійович 6 4
23 Розовецький Владислав Вікторович 11 11
24 Руденко Яна Миколаївна 9 4
25 Ручінська Домініка Марія 9 6
26 Самур Яна Віталіївна 10 8
27 Сафенов Матвій Денисович
28 Стрельцов Валерій Сержіувич 6 4
29 Сукіязов Мирослав Валерійович 9 6
30 Цехомська Юлія Віталіївна 11 6
31 Чеботарьов Анатолій Володимирович 4 4