Результати вступних випробувань

Результати вступних випробувань 2018-08-10T13:03:10+00:00

Заочна форма навчання

Прізвище, ім’я та по батькові вступника Українська мова Математика
1 Бензар Олена Павлівна 7 6
2 Буц Сергій Олексійович 10 7
3 Кожан Дмитро Олександрович 6 4
4 Корчаченко Юрій Анатолійович 7 5
5 Москальова Олеся Миколаївна 9 6
6 Пишняк Костянтин Андрійович 6 7
7 Праведніков Анатолій Віталійович 6 6
8 Скапенко Анатолій Олександрович 6 6
9 Церна Олексій Олександрович 7 6
10 Шнуренко Дмитро Олександрович 7 5

Група 1

Прізвище, ім’я та по батькові вступника Українська мова Математика
1 Білоусов Владислав Валентинович 7 10
2 Варецький Богдан Вікторвич 5 4
3 Дергачьова Вікторія Володимирівна 5 6
4 Дойчев Кирило Миколайович 6 10
5 Драганов Микола Дмитрович 1
6 Заватий Сергій Іванович 8 4
7 Закурдаєва Феряль-Єва Мухаммедівна 8 9
8 Інін Вадим Володимирович 6 5
9 Ковальов Станіслав Володимирович 6 7
10 Кожин Данило Сергійович 10 9
11 Коник Ярослав Олександрович 6 8
12 Корольова Аліна Олексіївна 6 8
13 Косинська Катерина Станиславівна 6 6
14 Кроль Олександр Олександрович 7 8
15 Майстренко Денис Костянтинович 8 9
16 Майстренко Олександр Сергійович 7 9
17 Мирончук Максим Миколайович 8 8
18 Панченко Денис Станіславович 7 6
19 Пепельжи Олена Миколаївна 11 11
20 Перчун Олексій Михайлович 5 9
21 Петров Ілля Володимирович 10 11
22 Пронь Олексій Сергійович 11 11
23 Процюк Андрій Сергійович
24 Смірнов Сергій Сергійович 7 8
25 Старостина Ірина Євгенівна 5 4
26 Ткаченко Ілля Андрійович 9 5
27 Тучак Артем Вадимович 5 4
28 Умеров Артур Серверович 9 10
29 Філіпов Артем Віталійович
30 Хрустальова Анастасія Денисівна 8 10
31 Щокін Микола Іванович 6 10
32 Яковенко Владислав Васильович 8 11

Група 2

Прізвище, ім’я та по батькові вступника Українська мова Математика
1 Антоненко В`ячеслав Вікторович 4 4
2 Бобятінський Вячеслав Олександрович 10 11
3 Боржицький Володимир Юрійович 9 7
4 Вахрамєєв Даніїл Миколайович 4 5
5 Веселуха Олександр Андрійович 1
6 Вознюк Артемій Леонідович 4 4
7 Гаманюк Ростислав Павлович 7 6
8 Грабчак Назар Олексійович 5 4
9 Дарчук Микола Володимирович 4 6
10 Дудник Олександр Вікторович 5 5
11 Заболотний Нікіта Віталійович 6 6
12 Іванов Віктор Олександрович 10 11
13 Коморін Микола Вікторович 11 11
14 Конашевський Валерій Олександрович 5 6
15 Кондратюк Вадим Олексійович 11 11
16 Литвинов Микита Андрійович 6 6
17 Марчук Антон Леонідович 6 8
18 Нікітін Нікіта Олексійович 10 11
19 Ніцевич Даніл Ігорович 6 6
20 Пархоменко Олег Сергійович 6 4
21 Патинський Богдан Андрійович 4 4
22 Паширов Борис Олександрович 4 6
23 Попов Максим Олександрович 6 7
24 Порєв Кирило Євгенійович 4 5
25 Сінгх Роман Джай Шелендрович 4 6
26 Сіятськов Микола Олександрович 7 7
27 Смірнов Станіслав Вікторович 7 9
28 Сурова Юлія Віталіївна 4 4
29 Ткач Андрій Андрійович 7 10
30 Трачук Валерій Євгенійович 4 6
31 Черненко Максим Дмитрович 9 6
32 Чернявський Іван Олександрович 4 8

Група 3

Прізвище, ім’я та по батькові вступника Українська мова Математика
1 Антонов Андрій Вікторович 10 11
2 Брайлян Вадим Олегович 4 6
3 Бреус Олексій Володимирович 5 7
4 Вакарчук Віталій Анатолійович 4 4
5 Варган Олександр Юрійович 10 11
6 Виноградов Євгеній Михайлович 8 5
7 Галіта Олег Сергійович 7 4
8 Гасанов Ільяс Джафарович 6 7
9 Грінін Іван Олександрович 5 5
10 Діцан Владислав Віталійович 4 7
11 Зав`ялова Дар`я Олександрівна 10 9
12 Зубець Кірілл Валентинович 7 9
13 Келічава Максим Сергійович 6 8
14 Кліпов Владислав Олексійович 7 9
15 Косов Максим Олександрович 5 6
16 Кравченко Дар`я Олександрівна 6 4
17 Лазаренко Даниїл Олексійович 10 10
18 Мозгова Марія Вікторівна 6 7
19 Мозговий Максим Вікторович 6 6
20 Мсхаладзе Мілор Джамалович 5 4
21 Настрадін Богдан Вікторович 6 9
22 Педолянський Едгар Сергійович 11 11
23 Персидський Микита Вадимович 4 6
24 Поджаров Володимир Володимирович
25 Романенко Ольга Юріївна 8 8
26 Рудковський Даниїл Олегович 11 11
27 Синкевич Олександр Ігорович 4 4
28 Тимофєєв Іван Дмитрович 5 4
29 Торопов Андрій Вячеславович 5 4
30 Трубчанін Максим Костянтинович 7 7
31 Хамід Забі 10 10
32 Хамід Шафі 9 10
33 Шевчук Вероніка Ігорівна 6 10

Група 4

Прізвище, ім’я та по батькові вступника Українська мова Математика
1 Боднар Данило Романович
2 Гладкий Володимир Вікторович 7 7
3 Гусарський Андрій Петрович 9 8
4 Дьоміна Софія Володимирівна 4 6
5 Желясков Роман Сергійович 9 8
6 Зезік Юрій В`ячеславович 4 7
7 Ільїнський Тимур Олександрович 8 7
8 Киржілов Кирило Валер`янович 5 6
9 Кишлали Олег Юрійович 5 4
10 Коломієць Євген Олександрович 9 4
11 Кривоножко Ксенія Вікторівна 9
12 Кузнецова Маргарита Анатоліївна
13 Ліненко Софія Євгенівна 5 8
14 Ліщенко Валерія Сергіївна 4 9
15 Мерлян Микола Олександрович 7 4
16 Мєгєра Станіслав Геннадійович 8 5
17 Могулевський Кирило Євгенович 4 6
18 Нікітенко Іван Олександрович 10 10
19 Осипенко Андрій Ігорович 10 6
20 Павленко Дмитро Олександрович 7 6
21 Перхалюк Володимир Олександрович 6 6
22 Печерський Сергій Васильович 6 10
23 Сілкін Вячеслав Олегович 6 6
24 Спатарь Павло Костянтинович
25 Стецюра Дмитро Сергійович 8 6
26 Стецюра Роман Сергійович 8 9
27 Таран Микита Олександрович 9 6
28 Тінова Світлана Іванівна 8 12
29 Томашина Дарія Русланівна 7 6
30 Чекал Павло Сергійович 7 7
31 Чернов Кирило Вікторович 10 10
32 Швецов Олексій Сергійович 9 10

Група 5

Прізвище, ім’я та по батькові вступника Українська мова Математика
1 Бідний Андрій Дмитрович 5 5
2 Бочаров Вячеслав Павлович 7 4
3 Васільяді Владислав Костянтинович 6 5
4 Віляєв Кирило Євгенович 5 9
5 Войтов Олександр Євгенович 6 7
6 Гандзій Ілля Ігорович 10 5
7 Голочалов Дмитро Леонідович 6 7
8 Гончаренко Максим Олександрович 8 4
9 Гуцев Андрій Андрійович 8 7
10 Дусь Олексій Андрійович 6 5
11 Звіренко Микита Павлович 6 11
12 Іполітов Владислав Іванович 5 6
13 Кутузов Олександр Володимирович 5 6
14 Кучерявенко Микола Олександрович 4 11
15 Лиманська Карина Олександрівна
16 Міргалєєв Назар Олексійович 4 4
17 Мішаков Даніїл Сергійович 4 6
18 Немировський Данило Віталійович 7 7
19 Павлік Максим Андрійович 7 5
20 Робул Олександра Максимівна 5 4
21 Рязанцев Ігор Дмитрович 8 8
22 Самолига Дмитро Максимович 8 7
23 Сергєєв Гордій Павлович 7 7
24 Сєдов Владислав Вячеславович 7 10
25 Сіпаренко Кирил Романович  7 7
26 Соколов Олександр Олексійович 4 4
27 Стоянов Артем Ігорович 6 7
28 Сюлемез Денис Анатолійович 7 7
29 Тищенко Яків Якович 7 11
30 Федоров Данило Юрійович 6 6
31 Чокан Віктор Вікторович 5 4

Група 6

Прізвище, ім’я та по батькові вступника Українська мова Математика
1 Барбашов Дмитро Владиславович 4 4
2 Бутяк Гліб Георгійович 6 6
3 Васильєв Артем Ігорович
4 Гергі Тетяна Володимирівна 6
5 Дудник Максим Олександрович 10 11
6 Євсєєв Данило Євгенович 7 10
7 Жариков Олег Ігорович 6 10
8 Ілліна Олександра Юріївна 8 11
9 Казюк Денис Олегович 6 6
10 Кармазін Олексій Ігорович 8 4
11 Криницький Віктор Євгенович 6 5
12 Куцар Сергій Іванович 8 4
13 Марченко Дмитро Станіславович 5 4
14 Мельник Валентин Русланович 7 4
15 Мельников Нікіта Сергійович 8 4
16 Мельников Тимофій Олександрович
17 Михайлова Марія Валеріївна
18 Попович Ярослава В`ячеславівна 10 6
19 Риндуніка Дан Олегович 6 4
20 Саюк Владислав Андрійович 7 4
21 Сітько Анастасія Володимирівна 10 7
22 Соколов Олексій Леонідович
23 Слізков Олександр Сергійович 9 11
24 Тарасенко Костянтин Олегович 10 12
25 Тишиневич Маргарита Олегівна 4 4
26 Український Микола Володимирович 9 4
27 Цуркан Яна Дмитрівна 8 5
28 Чепелєв Владислав Сергійович 7 9
29 Чувальський Ілля Іванович 9 6
30 Шамрай Максим Данилович 11 11

Група 7

Прізвище, ім’я та по батькові вступника Українська мова Математика
1 Александров Олександр Олександрович 6 4
2 Бабійчук Максим Дмитрович 4 4
3 Банашевська Альона Іванівна 9 4
4 Белецький Даніїл Миколайович 8 10
5 Бойченко Вікторія Вікторівна 10 6
6 Грябан Дар’я Сергіївна 6 4
7 Дєнєва Дарія Анатоліївна 8
8 Заровна Дарія Василівна
9 Колісніченко Владислав Сергійович 8
10 Корней Микита Володимирович 8
11 Красіля Володимир Володимирович 9 9
12 Краснянський Едуард Вадимович 7 4
13 Мамотюк Владислав Сергійович 6 4
14 Мельник Данило Денисович 6 4
15 Негуца Вячеслав Русланович 6 9
16 Нікітінський Сергій Сергійович 8 4
17 Новак Микита Віталійович 7 4
18 Оленчук Владислав Вікторович 10 7
19 Панаєв Олександр Олексійович 6 4
20 Паша Денис Сергійович 6 4
21 Присуха Микола Володимирович 11 11
22 Розиграєв Андрій Ігорович 5 4
23 Рубан Юлія Артурівна 9 7
24 Севастьянов Максим Денисович 6 4
25 Теплов Максим Олександрович 7 5
26 Топал Віктор Віталійович 6
27 Філіповський Максим Кирилович 11 11
28 Фолкуян Олексій Русланович 6 5
29 Цуркан Світлана Миколаївна 7 4
30 Швидченко Володимир Андрійович 11 11

Група 8

Прізвище, ім’я та по батькові вступника Українська мова Математика
1 Андрєєв Ігор Олексійович 8 4
2 Бойко Наталя Вячеславівна 12 12
3 Борзенко Максим Костянтинович 9 9
4 Гажій Артем Васильович 6 4
5 Золотовський Даниїл Сергійович 7 4
6 Кабрицька Алевтина Володимірівна 8 4
7 Катіпунга Дмитро Сергійович 6 5
8 Коротченкова Вероніка Романівна 11 11
9 Корякін Іван Ігорович 5 4
10 Кушнір Дмитро Юрійович 5
11 Лисенко Данило Сергійович 9 4
12 Мальчева Анастасія Миколаївна 11 4
13 Мартинюк Віктор Валерійович 4 4
14 Миндарь Маргарита Максимівна 8 7
15 Недибалюк Максим Русланович 6 4
16 Нестеренко Микита Владиславович 9 7
17 Павцьо Богдан Олександрович 8 4
18 Подгорний Ігор Ігорович 11 6
19 Погребнюк Олександр Дмитрович 10 4
20 Попроцький Андрій Сергійович
21 Саламаха  Артем Ігорович 9 8
22 Сенкевич Олександра Михайлівна 11 8
23 Стриженко Олександр Олегович 9 6
24 Табан Даніла Вячеславович 10 4
25 Топал Микола Васильович 10 4
26 Фезазієв Ділявер Ервінович 9 11
27 Шанюк Владислав Олегович 8 6
28 Шевчук Каріна Олександрівна 10 7
29 Якименко Андрій Русланович 5 9

Група 9

Прізвище, ім’я та по батькові вступника Українська мова Математика
1 Алупой Станіслав Васильович 7
2 Бурлака Сергій Сергійович 10 11
3 Васильєв Олександр Андрійович 11 11
4 Вовк Софія Юріївна 10 8
5 Гаврилов Андрій Русланович 7 9
6 Галушка Влада Сергіївна 6 6
7 Гирявец Анастасія Василівна 9 10
8 Джужук Павло Ігорович 2 4
9 Жданович Лейла Західівна 6 7
10 Зубрицький Іван Олександрович 5 6
11 Іванішин Валерій Павлович 7 7
12 Івасик Максим Васильович 5 5
13 Ільченко Євген Едуардович 5 9
14 Карпенко Борис Вікторович
15 Колпаков Максим Олегович 7 5
16 Манюк Кирило Олександрович 5 8
17 Мирошниченко Олексій В`ячеславович
18 Незнайко Аліна Вадимівна 10 6
19 Ніяченко Дмитро Олександрович 10 11
20 Павлов Ілля Володимирович 6 4
21 Пакшеван Ілля Сергійович 6 8
22 Панчев Богдан Віталійович 8 8
23 Погорелий Михайло Ігорович 9 8
24 Семенюк Дмитро Андрійович 8 7
25 Собко Іван Олегович 11 11
26 Ткаченко Арина Олександрівна 8 8
27 Тодосюк Владислав Володимирович 8 7
28 Топор Даніїл Євгенійович
29 Шнирук Юрій Володимирович 6 5
30 Явтушинський Євген Андрійович 5 4

Група 10

Прізвище, ім’я та по батькові вступника Українська мова Математика
1 Буряк Юлія Сергіївна 7 7
2 Варецька Уляна Сергіївна 7 8
3 Госік Дмитро Сергійович 8 7
4 Єфимова Надія Андріївна 7 7
5 Журкін Олександр Миколайович 8 4
6 Закревський Олексій Олексійович 4 4
7 Іванов Станіслав Андрійович 8 7
8 Карпенко Раміль Руфатович 6 7
9 Корольов Євгеній Олегович 7 8
10 Ляпустін Даніїл Сергійович 8 8
11 Ляшенко Марат Олегович 7 7
12 Мирошниченко Олексій В’ячеславович 6 6
13 Савенко Денис Русланович 7 7
14 Урсалова Тетяна Сергіївна 5 5

Скринька довіри ОККТ