Графік роботи приймальної комісії: пн-пт 9:00-17:00, сб 9:00-14:00 | Телефон приймальної комісії: +38(097)766-13-95|college_odeku@ukr.net

Економіка

Економіка2018-06-24T22:49:22+00:00

Project Description

О СПЕЦІАЛЬНОСТІ

Спеціальність: 051 «Економіка»

Кваліфікація: технік-економіст

Термін навчання: 2 роки 10 місяців (денна)

Економіка в усіх її проявах міцно увійшла в життя людства: як мінімум, без знань основ економіки неможливо правильно розподілити сімейний бюджет, як максимум, від професіоналізму економістів залежить добробут цілих держав. Тому професія економіста вже не одне десятиліття користується великою популярністю серед абітурієнтів.

Економіст – це професія сучасності. Економісти затребувані скрізь, де потрібно планувати і розраховувати фінанси, де потрібно контролювати витрати коштів, аналізувати результати роботи підприємства. Значення професії економіста просто неоціненно, так як він зобов’язаний передбачити наперед значення тих чи інших показників, побачити динаміку розвитку підприємства, регіону, держави, застерегти керівника від неправильних дій. Саме професія економіста дає змогу зсередини зрозуміти, які механізми спрацьовують в економічному житті суспільства, як ними можна керувати, щоб досягати максимальних результатів.

Основними завданням економіста є:

  • Планування матеріальних, трудових і фінансових витрат, раціональне використання всіх видів ресурсів;
  • Визначення внутрішніх та зовнішніх чинників впливу на економічні результати виробництва та реалізації продукції, прибутковості, фінансового стану та платоспроможності підприємства;
  • Підвищення ефективності діяльності підприємства, враховуючи аналіз його фінансово-господарської діяльності, розроблення заходів щодо забезпечення режиму економії;
  • Обґрунтування, який з обраних напрямків діяльності є рентабельний, який проект слід призупинити або зовсім закрити.

Основні переваги навчання на спеціальності “Економіка” в Одеському коледжі комп’ютерних технологій:

  • Висока якість освіти, підтверджена досвідом роботи та професіоналізмом викладацького колективу;
  • Використання індивідуального підходу в навчальному процесі з урахуванням здібностей наших студентів;
  • Висока корпоративна культура, стосунки викладачів і студентів побудовано на повазі, співпраці та розумному компромісі;
  • Сучасна навчально-матеріальна база, застосування інтерактивних технологій, використання кейсів, розробка групових проектів, презентацій, проведення наукових семінарів, лабораторні роботи студентів з використанням спеціалізованого програмного забезпечення.
  • Створені всі умови для цікавого і змістовного навчання та відпочинку студентів, максимального розвитку їх творчих здібностей. Цікаве дозвілля у поєднанні з навчанням забезпечує нашим студентам незабутні студентські роки.

Фахівці економічної сфери завжди серед лідерів по затребуваності на ринку праці. Викладачі Одеському коледжу комп’ютерних технологій орієнтовані на підготовку конкурентоспроможних фахівців, які володіють глибокими фаховими знаннями, мають безперервну комп’ютерну підготовку протягом всього періоду навчання та володіють іноземною мовою. Майбутній економіст готується до професійної діяльності на підприємствах і в організаціях різних форм власності, сфери керування; планово-економічної, організаційно-управлінської та фінансової діяльності в сферах виробництва та надання послуг.

Після закінчення коледжу випускник спеціальності “Економіка” може займати посаду економіста, менеджера, техніка-економіста, техніка з планування, інспектора з виробничо-економічних і технічних питань, бухгалтера, організатором діловодства, диспетчера виробництва тощо. Багато випускників створили власну справу – здійснюють успішну підприємницьку діяльність у різних сферах бізнесу (виробництво, торгівля, ресторанний бізнес, надання послуг).

Більш ніж 800 студентів вже навчаються в ОККТ

Стань частиною Одеського коледжу комп’ютерних технологій та отримай свою майбутню професію

Приєднатись